Sindikat kmetijstva in živilske industrije Slovenije

IZVOLJENO NOVO VODSTVO SINDIKATA DRUŽBE PPS- Ptujske pekarne d.o.o.

05.02.2024

Dne 12. januarja 2024 je potekal zbor članov, na katerem so bile izvedene volitve za novo vodstvo sindikata družbe PPS- Ptujske pekarne d.o.o.. Novoizvoljen predsednik Sergej Svenšek, se skupaj s člani predsedstva zavezuje k  nadaljnjemu učinkovitemu zastopanju interesov članov Sindikata KŽI Slovenije, družbe PPS- Ptujske pekarne d.o.o.. Novoizvoljenemu vodstvu sta podporo izrazila tudi predsednik Sindikata KŽI Slovenije Jaka Šilak ter sekretarka OO KŽI za Spodnje Podravje Tina Korpič. S skupnimi močmi gradimo boljšo prihodnost za vse.

Iskrena zahvala gre prejšnjemu predsedniku Sever Jožefu, za njegovo večletno predano vodenje sindikata, ter zavzetost, ki je pustila trajen pečat v korist članov sindikata.

IZOBRAŽEVANJE OBMOČNEGA ODBORA SKŽI ZA SAVINJ...
Nazaj na seznam
STAVKA V ŽITU 31. 1. 2024- ZAMRZNJENA!
Nazaj na vrh